Mapy Splitu ke stažení

Návštěva města jako Split bývá spojena nejenom s krásným zážitkem objevování něčeho nového a neznámého. Lehce se vám ale může stát, že se v takovém labyrintu ztratíte. Naštěstí žijeme v době, kdy skoro nic není problém a na vaší výpravu se můžete náležitě logisticky připravit. Pomocníkem každého cestovatele byla odpradávna mapa, kterou vám zde nabízíme hned v několika podobách. Nejlepší jsou asi internetové mapy, které jsou opravdu detailní. Lze v nich hledat a navíc nabízejí různé další vrstvy jako například letecké snímky. Tady můžeme doporučit v první řadě známé maps.google.com, maps.bing.com české mapy.cz od seznamu nebo třeba méně známé mapy.1188.cz. Další skvělou možností jsou mapy a navigace do mobilu, což dnes umí také prakticky každý lepší telefon.

Další možností jsou následující mapy uložené jako obrázky. Ty si můžete pohodlně stáhnout prakticky do jakéhokoliv elektronického zařízení nebo třeba i vytisknout. Ke všemu jsme pro vás navíc připravili jednu opravdu kvalitní mapu ve formátu .pdf (můžete stahovat).

 

Historický střed Splitu (rozměry  882  x 622 pixelů, velikost 109 Kb) – První jednoduchá mapa zobrazuje střed města včetně takzvaného Diokleciánova paláce.

 

To důležité ve Splitu (rozměry 1004 x 592 pixelů, velikost 119 Kb) – Tato mapa zachycuje už celý Split se základním zobrazení jednotlivých okrsků, hlavních silnic a důležitých částí města.

 

Silnice Splitu (rozměry 1620 x 762 pixelů, velikost 156 Kb) – Opět o něco větší mapa Splitu, která už zachycuje skutečně celou aglomeraci města včetně nejbližšího okolí.

 

Zjednodušená mapa (rozměry 1024 x 563 pixelů, velikost 137 Kb) – Čtvrtá mapa ukazuje Split zjednodušeně. Lehce se tak můžete zorientovat v rozmístění hlavních silnic a budov.

Zatím nikdo nic nenapsal.

Okomentovat článek

TOPlist